Jdi na obsah Jdi na menu
 


411 026 - 27 - 28 Jizera

16. 11. 2008

16.11.
Dnes musím sklonit velkou poklonu Jirkovi - je to opravdu lovec , po dlouhé době opět spolu na rybách -vláčka na nejbližším revíru Jizera . Než jsme vyjeli ,tak jsem si stěžoval. že jsem neviděl okouna ani nepamatuji , no a díky Jirkovi jsem jich dnes viděl víc než za celý rok :-) . Chytali jsme na twistry a Jirka pak tahal na smáčka (hnědo béžové barvy ). Jirkovi okouny jsem přestal počítat u 6 kousku ,tak ani nevím kolik jich nakonec vytáhl,byli nádherní kolem 25 cm . Já bohužel jen ztráty asi 4 tw. a jen jedna rarita,chvíli jsem si potahal jednoho lysáčka kolem 40 cm na twistra ,bohužel byl málo zaseklý .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

9.11. odpolední vláčení v Podlázkách od cca 16 do západu sluníčka , tentokrát se povedla 1 štička cca 45 cm na mini twistra zelené  barvy

Obrazek

Obrazek

3.11.
-polední vláčka se Sárinkou - bohužel bezrybka ,plno rybářů , 1 úlovek Sárinka -jeden Kozák :-) po břízou u soutoku

Obrazek

26.8. tentokrát vláčení s Jirkou na Jizeře u Ptýrova ,super brodění Jizerou , bohužel jen  Jirka 2 tlouště ,já jeden okounek a 1 utržená trofejní ryba :-) ,
2 třpytky mínus

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

24.8. odpolední vláčení na Jizeře - pod Vineckým jezem a pod mostem u Česany 
          příjemná procházka , zdolal jsem pár okounů ,ale přišel o 3 třpytky :-(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

5.8.
odpolední chytání s Kryštofem po neúspěšném lovu na Labi , bohužel nezájem ryb , jen 1 cejn a 2 promarněné záběry na plavanou , feedr nic .

Obrazek

Obrazek

29.7. 2008
ranní vláčka na Jizeře od cca 6 - 7:30 hod se Sárinkou , bohužel  bezrybka , dravci mají asi dovolenou jako škodováci :-) , tak jsme pořídili jen pár snímků Jizery .

Obrazek

Obrazek

16.7.2008
- dnes po práci cca od 16 - 18:30 hod opět na místě pod soutokem , celkem větrno , bohužel jen pár drobotin  1 hrouzek ,1 okounek , 2 plotice a pak plno záběrů asi od plotic a moje maličkost to né a né seknout , jinak jsem se těšil na odpočinek ,ale nudící se Sárinka pohodu nějak zahnala :-) 
                                
                      Hrouzek na 1 kukuřici a 2 červy ,nevím jak to do sebe nacpal

Obrazek

velikosti háčků, na které chytám ( Colmic 14 a China feedr 8 )

Obrazek

Obrazek

29.6. 2008
Dnes opět sám , trochu jsem zaspal :-) ,ale i tak jsem si pěkně zachytal 50 m pod parkovištěm u Akumy od cc 7 - 9 hod.  Chytal jsem na 2 pruty položená - rohlíkové boilie - těsně před 9 ho vzal 1 kapřík do 40 cm , jinak se za celou dobu "policajt" ani nehnul .
Druhý prut feedr bodoval jako obvykle , nejdříve na 3 kukly a 1 červíka překvapila prudkým záběrem obří plotice 6 cm ( příště půjde na dravce ) , pak už standart plotice kolem 20 cm -většinou na žížalku , 1 ježdík , 1 kapřík na žížalu 35 cm , krásný cejn 54 cm  na mini medovku a 2 červíky ( půjde do udírny ) . Jinak příjemné počasí , něco pěkně lovilo u protějšího břehu a kolem mne jezdily kachničky .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


15.6. 2008
Po měsíci opět na rybách , tentokrát jsem si přivstal a jel sám . Byl jsem cca 150 pod soutokem s Klenicí od 5 do 9 hod, teplota  7 - 14st.  . Nejvíce chyceny plotice různých velikostí , cejni a 2 kapříci 39 a 48 cm , ten větší jel se mnou domů . Nej nástraha bonduelka +kukla+červ , žížala , medovka česneková  , položená prakticky bez záběru ,  bodoval jen feedr - špička 2oz .Celkem pěkná vycházka ,až na tu zimu na červen .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář